Hakkımızda

Profillam; Farklılığı hisset…

Hakkımızda:

Profillam İKA Dış Ticaret Şirketi’nin bir markası ve iştirakidir. Profillam; Laminat Parke, Lamine Parke, Süpürgelik, HDF, MDF, MDF Lam, Sunta ve Sunta Lam gibi çok sayı ve çeşitteki ahşap sanayi ürünlerinin pazarlanması ile toptan ticaretini yapmaktadır. Profillam, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen ve en kaliteli markalarını dünyanın dört bir tarafına ihraç etmektedir. Bu bağlamda Profillam, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen ahşap sanayi üretici firmalarından olan AGT, Çamsan, Peli Parke, Yıldız Entegre (Varioclic), Kastamonu Entegre (Floorpan) ve Şerifoğlu Parke’nin en kaliteli ürünlerini dünyanın dört bir tarafına ihraç etmektedir. Türkiye’nin ve dünyanın tanınmış markalarının temsilciliğini yapan firmamız aynı zamanda proje bazında ürün satış hizmeti de vermektedir.

Kurulduğundan beri yurtdışı toptan satış, ihracat operasyonu ve güçlü ihracat ekibimiz ile öncelikli hedefimiz; talep edilen ürünleri zamanında ve eksiksiz olarak müşterilerimize teslim etmektir. Profillam, en kaliteli ürünleri satarak ürünlerinin ve kalitesinin her zaman arkasında durur, ürünleri zamanında teslim ederek verdiği sözü tutar ve hızlı, kararlı ve dürüst satış politikası ile müşterilerine her zaman güven verir.

Profillam olarak sahip olduğumuz geniş ürün yelpazemiz ile siz değerli müşterilerimize kalite öncelikli hizmet sunmaktayız. Kaliteli, sağlıklı, estetik ve dekoratif ürünlerimizde bir yandan günümüzün modern çizgilerini kullanırken, diğer yandan yüzyıllardır beğeniyle kullanılan klasik motiflere de yer vermekteyiz. Farklı renk ve desen çeşitlerini içeren ürün koleksiyonlarımız ve serilerimiz ile müşterilerimize her tür mekan için çok sayıda farklı seçenekler sunmaktayız.

Profillam, etik değerlere saygılı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan kararlı ve sürdürülebilir satış politikaları izlemekte ve sahip olduğu iş ahlakı, dürüstlüğü ve her geçen gün artan referansları ile yoluna büyüyerek emin adımlarla devam etmektedir.

Ürünlerimizin EN 13329, CE, E0, E1, DL, PCP, Bfl S1, L2C, AC1, AC2, AC3, AC4, AC5, TSE ve çeşitli ISO kalite sertifikaları mevcuttur.

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarının ürettiği modern ve şık tasarımları sizlerle buluşturuyoruz..
Profillam

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
WhatsApp WhatsApp Üzerinden İletişim Kur